ABOUT US

less talk
more work

Biz işini ve bu dünyayı seven iki kafadar olarak; toplamda 40 yıla yakın tecrübemizi, yenilikçi bakış açısıyla “sıradanlığı aşmak için” size sunuyoruz. Aslında kuruluş amacımızın özeti budur…

Eyehill Film Works olarak, 300’ün üzerinde çözüm aracı ve farklı coğrafyalardan 221 paydaşımızla tv, dizi, sinema ve ilgili her alanda teknolojik çözümler başta olmak üzere çok farklı dinamiklere sahip sektörde faaliyet gösteriyoruz.

Sektördeki çeşitliliğimizin en büyük ortak noktası ise hepsinin odağında insan olması. Genç kuşağın beklentilerini anlamak ve onlara daha fazla alan açmak önceliklerimiz arasında yer alıyor.

Şirketimizin sinerjisinden beslenen ‘Eyehill’ markası özelinde büyük bir bilgi ve verinin ışığında, çevik, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edindiğimiz ‘Eyehill 0.7’ adını verdiğimiz kültürle çalışıyoruz. 

Sosyal sorumluluk platformlarımızla şirketimiz sürdürülebilirliği çok boyutlu ve ana akım bir konu olarak ele alıyor, değer yaratan projeler geliştiriyoruz. Öncelikli amacımız gelecek nesillere karşı sorumluluğunun bilincinde olarak bugünün kaynaklarını kullanırken sosyal, çevresel ve finansal sürdürülebilirliğimizi de güçlendirmek. Hayal etmek, inanmak, deneyimleri unutulmaz hikayelere dönüştürürken markalar inşa etmek şirketimizin DNA’sında var.

Sahip olduğumuz uluslararası deneyim, geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağıyla topluma ve ülke ekonomisine faydalı olacak çalışmalar yürütüyoruz.

Ülke istihdamına katkı sağlayarak, yerel ekonominin gelişmesi için var gücümüzle çalışıyor, sosyal ve ekonomik kalkınmanın öncülüğünü yapmayı da vazife biliyoruz.

Contact

drop us a note
we will get back
to you soon

Contact Us